SEO pakalpojumi

SEO pakalpojumi Beat IT Marketing

SEO pakalpojumi, ko piedāvā Beat IT Marketing

SEO (Search Engine Optimization) ir process, kas uzlabo Jūsu mājas lapas pozīciju meklētājsistēmu pirmajās lapās. Mērķis ir palielināt datplūsmas daudzumu un kvalitāti Jūsu tīmekļa vietnei, lai Jūs varētu piesaistīt īstos cilvēkus no meklētājsistēmām.

Beat IT Marketing izveidos stratēģiju, lai sasniegtu Jūsu vēlamo mērķi.

Ir svarīgi saprast ko Jūs vēlaties sasniegt.

Paaugstināt zīmola atpazīstamību? Palielināt mājas lapas apmeklētāju skaitu? Palielināt ienākošos zvanus?

To visu var sasniegt izveidojot SEO stratēģiju!

Lai sasniegtu savus iecerētos mērķus ir jāveic mājas lapas optimizācija, kas iedalās divās kategorijās. Iekšējā SEO optimizācija (On-page SEO) ir process, ko veic Jūsu tīmekļa vietnē. Ārējā SEO optimizācija (Off-page SEO)- darbības tiek veiktas ārpus Jūsu tīmekļa vietnes.

 

Cenas pieprasījums

majas lapas struktura

 

 

 

 

Mājas lapas struktūra

Tīmekļa vietnes struktūrai jābūt skaidrai un viegli saprotamai gan meklētājprogrammām, gan lietotājiem. Labi izveidota tīmekļa vietne sniedz lielas priekšrocības:

1) Meklētājprogramma labāk saprot Jūsu lapas saturu.

2) Tas uzlabo lietotāja pieredzi un samazina noraidījumu (atteikumu) skaitu. Vienkāršs piemērs pamata e-komercijas tīmekļa vietnes struktūrai:

* Labu struktūru ir daudz vieglāk saplānot, ja to dara pirms mājas lapas izveidošanas. Tāpēc tas ir jāpatur prātā, sākot veidot jaunu tīmekļa vietni.

 

 

 

 

 

 

 

Iekšējā SEO optimizācija (On-page SEO)

Mājas lapas ielādes ātruma uzlabošana.

(pārbaudīt savu ielādes ātrumu jūs variet https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=lv).

Mājas lapas ielādes ātrums ir viens no faktoriem, kas ietekmē Jūsu tīmekļa vietnes pozīciju meklētājsistēmā- jo ātrāka būs Jūsu vietne, jo labāki būs rezultāti.

Piedāvājam veikt mājas lapas ātruma uzlabošanu, lai lapa darbotos pietiekami ātri visās ierīcēs un uzlabotu Jūsu pozīciju meklētājsistēmā.

 

goog developer

 

Atslēgvārdu pārbaude

Atslēgvārdi palīdz lietotājiem atrast Jūsu vietni. Izanalizējot, mēs varam uzzināt pēc kādiem atslēgvārdiem klienti atrod Jūsu mājas lapu. Veicot analīzi, mēs Jums piemeklēsim atbilstošākos atslēgvārdus, lai Jūsu auditorija varētu sasniegt Jūs meklētājsistēmā Google.

 

atslega varti google


Meta title un meta description

Virsraksts (meta title) un apraksts (meta description) ir pirmais iespaids, ko sniedzat apmeklētājam. Mērķis ir pievērst uzmanību un likt noklikšķināt uz Jūsu saites. veidojam katram klientam individuālu tekstu, kas ir saistošs un atbilstošs saturam.

Virsrakstam un aprakstam ir rakstzīmju ierobežojums. Virsraksts nevar būt garāks par 70 rakstzīmēm, un apraksts nevar būt garāks par 160 rakstzīmēm.

Veiksmīgi piemēri

Virsrakstā īsumā norāda darba piedāvājumu un piedāvā savu pakalpojumu.

snipet google

 

Apraksts norāda, lai Jūs izmēģinat un atrodat sev piemērotāko. Un sniedz mazu norādi uz ekskluzīvu piedāvājumu, ar domu, lai uzklikšķinātu uz saites.

taco

Neveiksmīgi piemēri

Neveiksmīgs vārdu izkārtojums virsrakstā, sākot teikumu ar vārdiem ‘’Is there hope’’.

neveicmigi piemeri

Aprakstā ir minēta restorāna vēsture un sliktā reputācija, kas nav labs piemērs, kā uzrunāt klientus.

neveicmigi piemeri2

Teksta pārbaude uz plaģiātu

Plaģiātu pārbaude ir nepieciešama, lai pārliecinātos vai mājas lapas saturs nav nokopēts no citas vietnes, jo tas iespaido Jūsu vietnes pozīciju meklētājsistēmā.

Piemērs

Jūs nolemjat izveidot interneta vietni. Tā vietā, lai rakstītu savus rakstus, Jūs apmeklējat vēl divdesmit citas vietnes, kurās ir raksti par Jums interesējošo tēmu. Jūs kopējat visus rakstus, mainat nosaukumus un autoru vārdus uz savu vārdu un publicējat rakstus savā tīmekļa vietnē.

Sekas

Ārējā SEO optimizācija (Off-page SEO)

Atpakaļsaišu veidošana.

“Atpakaļsaite” tiek izveidota, kad ārējā vietne izveido saiti uz Jūsu vietni. Jo vairāk atpakaļsaites, jo lielāka iespējamība Jūsu auditorijai Jūs sasniegt. Tāpat, ārējām saitēm jābūt kvalitatīvām un atbilstu Jūsu saturam, lai vietni izvirzītu meklētājsistēmu augšgalā.

Mēs Jums palīdzēsim noskaidrot vai ir pietiekami daudz saišu uz dažādām vietnēm, un vai  neeksistē saites uz ļaunprātīgām vietnēm.

SMM- Sociālo tīklu mārketings.

Sociālo tīklu mārketings ir platformu kopums ar mērķi iesaistīt un komunicēt ar apmeklētājiem, kā arī veidot zīmola un produkta atpazīstamību. Mēs piedāvājam sociālo tīklu mārketinga (links uz sociālo tīklu mārketinga sadaļu) pakalpojumus atbilstoši Jūsu uzņēmumam.

SEO stratēģijas izmantošanai sociālajos tīklos 2019. gadā

PPC- maksas reklāma.

PPC nozīme ir ‘’Pay per click’’ jeb ‘’Maksa par klikšķi’’. Reklāmdevēji maksā par katru klikšķi, kad tiek uzklikšķināts uz viņu reklāmas. Rezultātā tiek nopirkts lapas apmeklējums.

PPC priekšrocības:

Mēs piedāvājam izveidot Google Reklāmu, lai sasniegtu ātrus rezultātus.

Rakstu veidošana.

Rakstot tekstus (blogu), Jūs paaugstinat savas izredzes iegūt augstāku pozīciju meklētajsistēmā, kā arī atpazīstamību savam zīmolam/produktam. Mēs nodarbojamies ar kopīraitingu* dažādām mārketinga vajadzībām, ar mērķi pārliecināt klientu uz noteiktu darbību. Veidojot tekstu, mēs piedomājam pie satura, struktūras un noformējuma, lai tas spētu uzrunāt.

*tekstu rakstīšana

Google TOP pozīciju sasniegšana.

Lai sasniegtu Google top pozīciju augšgalu, nepieciešams ņemt vērā iepriekš minētos On- page un Off- page SEO soļus:

Komplicēts darbs ieteicams lieliem uzņēmumiem ar budžetu virs 5000 EUR

Piemērs ar CTR/ VKS

‘’Click-through rate’’ jeb ‘’Vidējais klikšķu skaits’’ tiek izmantots, lai novērtētu reklāmas efektivitāti- cik bieži lietotāji uz Jūsu reklāmas uzklikšķina.

Piemēram, ja uz reklāmas tika uzklikšķināts 10 reizes un bija 200 seansu, Jūsu VKS ir 5% (veikto klikšķu skaitu dalot ar reklāmas rādīšanas reižu skaitu=VKS).

Augsts VKS-  lietotāji Jūsu reklāmu uzskata par ļoti atbilstošu.

Zems VKS- lietotāji Jūsu reklāmu uzskata par mazāk atbilstošu.

Statistikas dati rāda, ka  meklētājsistēmā Google organiskās pozīcijas rangā ar VKS:

Digitāla mārketinga finanšu modelēšana

SEO BEZMAKSAS AUDITS

Piesakies jau TAGAD un saņem sākotnējo bezmaksas SEO auditu

Cenas pieprasījums

Uncategorised

Mūsu vērtējums: 80.2% - 5 votes

80%