BIO veidošana biznesa profiliem (Instagram, Facebook, LinkedIn)

Instagram BIO (apraksta) izveide

Runājot par biogrāfiju, Jūs esat ierobežots ar rakstzīmju skaitu. Īsi apkopojiet to, ko Jūs darāt, un kur atrodaties. Varat rediģēt šo sadaļu ikreiz, kad vēlaties.

  1. Pieskarieties profila pogai labajā apakšējā stūrī, lai redzētu savu kontu, pēc tam pieskarieties pogai “Rediģēt profilu”. Šeit jūs aizpildāt profila informāciju.
  2. Ja Jūs nezinat kā pārslēgties no Instagram personīgā profila uz biznesa profilu.

Instagram bio komponents 2019. gadā:

Turpretī vārds ir redzams pamanāmākā vietā; tas profilā parādās treknrakstā. Ja kā savu lietotājvārdu esat izmantojis sava uzņēmuma vārdu, izvēloties sava konta nosaukumu vai vārdu, varat būt nedaudz radošāks.

 

lietotaja vards

lietotaja vards2

Kopsavilkums

Profila attēli var pievērst uzmanību, bet teksts palīdz pārliecināt apmeklētāju. Ņemiet vērā iepriekš minētos punktus, lai veiksmīgi uzrakstītu Jūsu biznesa profila bio.

Kādām nozarēm vairāk ir domāts Instagrams veikt uzskaiti:

Pieteikums

Facebook BIO (apraksta) izveide

Pēc biznesa profila izveidošanas (Kā izveidot Facebook biznesa profilu) nepieciešams aizpildīt laukus ar informāciju un uzlabot vizuālo tēlu.

raketa

 

raketa2

Kopsavilkums

Facebook biznesa profilā ir daudz iespēju sniegt informāciju par zīmolu. Galvenais to korekti sarakstīt, lai neko neaizmirstu un nesajauktu. Tas palīdzēs apmeklētājiem ērti pārskatīt Jūsu galveno informāciju.

Pieteikums

LinkedIn BIO (apraksta) izveide

Pēc reģistrēšanās portālā LinkedIn un  biznesa lapas izveidošanas (Kā izveidot LinkedIn biznesa profilu) nepieciešams papildināt iztrūkstošo informāciju par zīmolu.

linked in

linked in1

 

Kopsavilkums

Kopumā nekas sarežģits, pavisam viegli soļi, kas jāveic, lai visu informāciju par savu zīmolu apkopotu portālā LinkedIn. Šī sniegtā informācija būs noderīga apmeklētājiem.

Pieteikums

Uncategorised

Mūsu vērtējums: 100% - 50 votes

100%